ESTETYKA STOMATOLOGICZNA

Zdrowie zębów jest najważniejsze, ale coraz więcej osób intensywnie dba również o ich atrakcyjny wygląd. Tzw. hollywoodzki uśmiech nie jest już zarezerwowany jedynie do gwiazd z czerwonego dywanu – wszystko dzięki coraz bardziej przystępnym, a jednocześnie coraz skuteczniejszym metodom z zakresu stomatologii estetycznej. To dziedzina stomatologii skupiająca się przede wszystkim na wyglądzie uzębienia – kolorze czy kształcie zębów. Wykorzystywana jest w celu poprawy urody oraz korekcji zmian powstałych w sposób naturalny lub też na skutek urazów czy schorzeń. Stomatologia estetyczna jest ostatnim krokiem do uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu – dopiero po dokładnym wyleczeniu zębów można bowiem zadbać o ich wygląd. Najpopularniejszym zabiegiem estetycznym jest wybielanie zębów, jednak dziedzina ta oferuje znacznie więcej możliwości w zakresie korekty wyglądu uzębienia.

 • Estetyka stomatologiczna to szeroka gama usług dla wymagających i świadomych pacjentów.
 • Ślub, kariera zawodowa w błyskach fleszy, własna satysfakcja – motywów do posiadania równocześnie pięknego i zdrowego uśmiechu może być wiele. Specjaliści Centrum Zdrowia Jomadent  w interdyscyplinarnym zespole opracowują na życzenie pacjenta indywidualny, stomatologiczny program estetyczny w którym mogą wystąpić:
 • estetyczne, kompozytowe odbudowy zębów przednich,
 • korony i mosty pełnoceramiczne i na podbudowie cyrkonowej,
 • ortodontyczne korygowanie „krzywo ustawionych zębów”,
 • wydłużanie koron klinicznych zębów,
 • wybielanie.
 • W Centrum Zdrowia Jomadent stosujemy amerykański system wybielający Beyond. Stosowany system wykorzystuje akcelerator, dzięki czemu umożliwia on przywrócenie naturalnej bieli zębów podczas jednej wizyty. Efekty wybielenia tą metodą utrzymują się do 3 lat.
 • Plan i ramowy kosztorys stomatologicznego programu estetycznego ustalany jest wspólnie
  z pacjentem podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej.  Oferujemy możliwość kredytowania realizacji programu estetycznego. Więcej w zakładce finansowanie leczenia.Stomatologia estetyczna – Dąbrowa Górnicza


Poradnia stomatologiczna w Centrum Zdrowia Jomadent w Dąbrowie Górniczej proponuje swoim pacjentom nie tylko kompleksowe leczenie, ale również szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Jeżeli marzy się Państwu profesjonalne wybielanie zębów lub też korekcja pewnych estetycznych wad uzębienia, zapraszamy na konsultacje. Dzięki nowoczesnym metodom możliwa jest całkowita metamorfoza uśmiechu u niemal każdego pacjenta! Stomatologia estetyczna stosuje też techniki uzupełniania braków w uzębieniu, zapewniając niezwykle naturalne efekty. Prosimy o kontakt, jeśli interesują państwa szczegółowe informacje na ten temat lub rejestracja na wizytę.

Ze względu na interdyscyplinarny charakter realizacji programów estetycznych przy pierwszej konsultacji zostanie wybrany lekarz koordynujący program.

 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.