ORTODONCJA

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 • Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowo ustawionych zębów u dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczególną uwagę zwraca też na poprawę wyglądu tkanek miękkich (rysów twarzy)
  i estetykę uśmiechu. Nowoczesne rozwiązania takie jak aparaty stałe, mikroimplanty pozwalają na leczenie pacjentów dorosłych, nawet z licznymi brakami zębowymi.
 • Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej przeprowadzane jest dokładne badanie, pobierane są wyciski diagnostyczne oraz wykonywane są niezbędne zdjęcia rtg i foto dla zaplanowania
  i udokumentowania przebiegu leczenia. Pełna diagnostyka odbywa się na miejscu co stanowi istotną oszczędność czasu. W trakcie drugiej konsultacyjnej wspólnie z pacjentem uzgadniany jest indywidualny plan leczenia.
 • Dysponujemy szeroką gamą zamków ortodontycznych, które możemy dopasować do możliwości finansowych pacjenta jak również do jego preferencji estetycznych.
 • Planując leczenie ortodontyczne, często konieczne jest przeprowadzenie konsultacji laryngologicznych, logopedycznych, chirurgicznych, periodontologicznych. Dla wygody naszych pacjentów ich realizację umożliwiamy również w Centrum Zdrowia Jomadent.
   
 • Bliska współpraca z lekarzami stomatologami innych specjalności Centrum Zdrowia Jomadent pozwala nam na bieżąco konsultować  pacjentów wymagających kompleksowego leczenia ortodontyczno- implantologiczno- protetycznego tak aby zapewnić najlepszy wynik leczenia nawet w trudnych sytuacjach.
 • Plan i kosztorys leczenia ortodontycznego ustalany jest wspólnie z pacjentem podczas drugiej wizyty konsultacyjnej. Oferujemy również możliwość kredytowania leczenia. Więcej w zakładce finansowanie leczenia

 

Ortodoncja w pytaniach i odpowiedziach.  czytaj więcej...

 

nowość: Oferujemy także leczenie z użyciem  niewidocznych aparatów Invilsalign >>

 

Zespół

spec. ortodonta lek. dent. Olga Krukowska – Drozd

 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.