Ortodoncja invisalign - Śląsk, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

W działającym w Dąbrowie Górniczej Centrum Zdrowia JOMADENT leczeniem INVISALIGN zajmuje się certyfikowany lekarz Invisalign, specjalista ortodonta Olga Krukowska-Drozd.
Ortodoncja Invisalign umożliwia leczenie pacjentów za pomocą serii prawie niewidocznych nakładek na zęby, które pacjent samodzielnie zmienia co 1 do 2 tygodni.  Czas leczenia zależny jest od wady zgryzu i planowanych przemieszczeń zębów. Dzięki zaawansowanej technologii Invisalign lekarz może precyzyjnie zaplanować przesunięcia zębów i pokazać planowany efekt leczenia pacjentowi na ekranie komputera jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Określana jest też ilość nakładek i przybliżony czas leczenia. Alignery Invisalign przeznaczone są do leczenia pacjentów dorosłych i nastolatków. 


Zalety leczenia przeźroczystymi alignerami:

  • łatwość utrzymania higieny jamy ustnej,
  • doskonała estetyka i wygoda,
  • możliwość zobaczenia planowanych efektów leczenia na ekranie komputera już na etapie planowania leczenia,
  • możliwość leczenia bardziej skomplikowanych wad zgryzu niż w przypadku innych systemów szyn
O szczegóły zapytaj naszego lekarza ortodontę.

Ortodoncja Invisalign – piękny uśmiech w zasięgu ręki

Stosowanie nakładek Invisalign oznacza dla Ciebie szereg korzyści. Dostępne w naszym gabinecie w Dąbrowie Górniczej modele stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Nakładki Invisalign wykonane są z przezroczystego materiału. To sprawia, że są one praktycznie niewidoczne dla otoczenia. Zaleca się noszenie nakładek przez większą część doby, można je jednak samodzielnie zdjąć na przykład na czas spożywania posiłku lub mycia zębów. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Odpowiednio dobrane do kształtu i wielkości jamy ustnej modele nie przeszkadzają w spaniu ani uprawianiu sportu. Projektowane są one w oparciu o wykonany w trakcie pierwszej wizyty konsultacyjnej skan szczęki.

Ortodoncja Invisalign to w pełni bezpieczna metoda leczenia wad zgryzu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji nakładek proces korygowania nieprawidłowości w budowie zgryzu trwa zaledwie kilka miesięcy. Systematyczne noszenie aparatu Invisalign nie powoduje powstania ubytków w uzębieniu.

Niewidoczne aparaty ortodontyczne Śląsk


Pacjentów z obszaru Śląska zainteresowanych dyskretnym leczeniem wady zgryzu zachęcamy do skorzystania z możliwości oferowanych przez system Invisalign. Niewidoczne aparaty ortodontyczne przynoszą doskonałe efekty, jednocześnie zapewniając wysoki komfort leczenia ortodontycznego.

Poniżej przedstawiamy szczegółową charakterystykę leczenia przy pomocy niewidocznych aparatów Invisalign. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących możliwości rozpoczęcia kuracji zachęcamy do kontaktu.

 

Aparat Invisalign – Śląsk

Invisalign to niezwykle dyskretny, a zarazem skuteczny sposób leczenia nieprawidłowości zgryzu. Za jego wyborem przemawia możliwość korekty nieprawidłowego ułożenia i rozmieszczenia zębów w łukach zębowych w sposób praktycznie niedostrzegalny dla otoczenia. Jednocześnie aparat Invisalign jest komfortowy w użytkowaniu, a możliwość zdejmowania przezroczystych nakładek na zęby w dowolnym momencie ułatwia utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

Invisalign jest systemem korekcji wad zgryzu, z zalet którego możemy korzystać niezależnie od wieku. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy pacjentów z całego Górnego Śląska, w tym z Sosnowca i okolic.

Zapraszamy.


Invisalign Close