Finansowanie leczenia

 

JAK USTALIĆ KOSZT LECZENIA STOMATOLOGICZNEGO?

 

 • Proces leczenia stomatologicznego jest niejednokrotnie skomplikowany i może się składać z kilku lub kilkunastu zabiegów.  Cennik usług stomatologicznych zawiera ewidencję oraz koszt wykonania poszczególnych usług stomatologicznych możliwych do wykonania w Centrum Zdrowia Jomadent. Leczenie stomatologiczne często składa się z wielu pojedynczych usług, które dopiero składają się na jego ostateczną cenę.
 • Podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym lekarz dentysta informuje pacjenta o optymalnym zakresie leczenia adekwatnym do zidentyfikowanego problemu oraz podaje jego koszt. Obowiązkiem lekarza jest również zaproponowanie alternatywnego rozwiązania zidentyfikowanego problemu, jeżeli pacjent nie akceptuje kosztu leczenia optymalnego. Pacjent ma prawo wyboru wariantu leczenia, który w największym stopniu akceptuje.
 • Po przeprowadzeniu diagnozy pacjent otrzymuje co najmniej jeden plan leczenia wraz
  z kosztorysem. Ceny części zabiegów zależą od potrzebnego czasu i ilości materiałów. Ostateczna cena usługi uzgadniana będzie indywidualnie pomiędzy lekarzem a pacjentem przed podjęciem leczenia.
 • Pracownicy rejestracji posiadają kompetencje wyłącznie w zakresie informacji o cenach poszczególnych usług, jednak nie mają kompetencji do określenia ceny leczenia stomatologicznego - jest to wyłączna kompetencja lekarza dentysty realizującego leczenie.
 • Płatności mogą być dokonywane w gotówce, kartą płatniczą lub przelewem. W Centrum Zdrowia Jomadent dostępna jest również oferta kredytowania leczenia.

Cennik Usług Stomatologicznych

Gwaracja

 

KREDYTOWANIE LECZENIA

 

Usługa kredytowania leczenia (MediRaty) jest realizowana w Centrum Zdrowia Jomadent za pośrednictwem firmy RATALNIE.COM S.A..

 

Kalkulator rat (pokazuje wartości prognozowane)
 

 Jak uzyskać finansowanie – krok po kroku

 1. Centrum Zdrowia Jomadent ustala koszt leczenia bezpośrednio z Pacjentem. Pacjent może zdecydować się na kredytowanie pełnej kwoty leczenia lub tylko jej części.
 2. W celu weryfikacji zdolności kredytowej Pacjenta oraz przedstawienia indywidualnej oferty ratalnej:
 1. za zgodą Pacjenta (wyrażoną pisemnie w rejestracji CZ Jomadent), konsultant MediRaty kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie

lub

 1. pacjent samodzielnie kontaktuje się z konsultantem MediRaty  - tel. 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.) codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.  (wcześniej, za pomocą KALKULATORA, może samodzielnie zweryfikować wysokość raty pożyczki).
 1. Możliwe jest złożenie wniosku o MediRaty za pośrednictwem internetu, on-line. e-Mediraty to elektroniczny system składania wniosków o pożyczkę medyczną w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora i w dowolnym momencie (24h). Aplikacja umożliwia bezpiecznei komfortowe złożenie wniosku przez Internet bez wychodzenia z domu. Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu może w prosty sposób złożyć wniosek podając niezbędne dane. W sytuacjach nietypowych do Pacjenta oddzwoni Konsultant MediRat.
 1. Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.
 2. Po podpisaniu umowy bezpośrednio  na konto Centrum Zdrowia Jomadent przekazywane są środki finansowe a Pacjent może rozpocząć leczenie.
 3. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.

 

 


Medi Raty czytaj więcej...