DIAGNOSTYKA RENTGENOWSKA

 

  • Diagnostyka rentgenowska jest podstawą podjęcia prawidłowego leczenia stomatologicznego. Pacjenci Centrum Zdrowia Jomadent mają możliwość wykonania zdjęć zębowych w każdym momencie planowania, realizacji czy kontroli efektów leczenia stomatologicznego. Dodatkowo nowoczesny aparat z systemem radiowizjografii pozwala na kilkukrotne obniżenie dawki promieniowania oraz analizę zdjęcia i jego archiwizację w systemie informatycznym.
  • Centrum Zdrowia Jomadent posiada również aparaty niezbędne do planowania leczenia ortodontycznego, chirurgicznego, implantologicznego i protetycznego - aparat do zdjęć pantomagraficznych i odległościowych oraz tomograf stomatologiczny 3D. Ponadstandardowe zaplecze diagnostyczne pozwala na dokładniejsze planowanie leczenia a przez to jego większą skuteczność. Dostępność pełnej diagnostyki w jednym miejscu skraca czas leczenia.
  • Badania diagnostyczne realizujemy na rzecz pacjentów leczących się w Centrum Zdrowia Jomadent jak również pacjentów zewnętrznych gabinetów posiadających skierowanie.
    Zapisy nie wymagane, odbiór zdjęć od ręki. Zdjęcia wydawane są bez opisu.

 

Zespół

Zofia Zębik

Sylwia Niewiadomy

 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.