klinika stomatologiczna Śląsk

Klinika Stomatologiczna Jomadent

Od początku swojego istnienia Klinika Stomatologiczna działająca przy Centrum Zdrowia Jomadent w Dąbrowie Górniczej zrzesza specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii. Swój gabinet ma tu dentysta dziecięcy, stomatolog specjalizujący się endodoncji, ortodonta oraz specjalista wykonujący implanty zębowe.

Dentysta dla dzieci Dąbrowa Górnicza

Istotną rolę w stomatologii odgrywa stomatologia dziecięca. Dentysta dziecięcy powinien zapewniać profesjonalną opiekę stomatologiczną, jednocześnie uwzględniając specyficzne potrzeby Małego Pacjenta. Nasza Klinika Stomatologiczna hołduje zasadzie „stomatologia bez bólu”, także w przypadku leczenia stomatologicznego dzieci i młodzież. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną oraz ortodontyczną w przyjaznej dla dziecka atmosferze.

Stomatolog – leczenie kanałowe pod mikroskopem

Endodoncjajest dziedziną stomatologii specjalizującą się w leczeniu kanałowym. Prawidłowo wykonane leczenie kanałowe zmniejsza ryzyko utraty zęba w wyniku zaawansowanej próchnicy, dlatego z decyzją o poddaniu się leczeniu kanałowemu nie powinniśmy zwlekać. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologa specjalizującego się w leczeniu kanałowym. Leczenie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu jest efektywne, a zarazem skuteczne.

Stomatolog Śląsk

Nasza Klinika Stomatologiczna obejmuje swoim zasięgiem cały Śląsk. Jesteśmy placówką świadczącą odpłatne usługi stomatologiczne i ortodontyczne, w związku z czym z pomocy naszych specjalistów może skorzystać każdy pacjent niezależnie od miejsca zamieszkania. Do wizyty w gabinetach Jomadent w szczególności zapraszamy pacjentów z miast województwa śląskiego, takich jak Dąbrowa Górnicza, Katowice i Sosnowiec.

Pacjentów zainteresowanych możliwością skorzystania ze specjalistycznej pomocy stomatologicznej zachęcamy do kontaktu z rejestracją Centrum Zdrowia Jomadent Dąbrowa Górnicza. Nasz personel pomoże w wyborze najdogodniejszego terminu wizyty i odpowie na wszystkie ewentualne pytania.