Urologia stanowi gałąź chirurgii i zajmuje się budową, a także fizjologią oraz schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet. Urologia może częściowo zajmować się również żeńskim układem płciowym. Lekarzem specjalizującym się w urologii jest urolog, do którego zgłaszamy się z problemami z oddawaniem moczu oraz pochodnymi.

 

Poradnia Urologii Ogólnej i Onkologicznej działająca przy Centrum Zdrowia Jomadent Dąbrowa Górnicza zrzesza specjalistów – lekarzy urologów oraz personel pomocniczy – zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego. Dysponujemy doświadczonym personelem medycznym, który z pomocą odpowiedniego sprzętu, dokona diagnozy i poprowadzi cały proces leczenia.Ogromnym atutem naszej poradni jest dostępność specjalistów z różnych dziedzin medycyny, co w razie, gdy zajdzie taka potrzeba umożliwia swobodę konsultacji urologa z innymi specjalistami.

 

Urolog Dąbrowa Górnicza

W naszej poradni przyjmuje wykwalifikowany urolog. Konsultacje odbywają się na zasadach konsultacji prywatnych, w związku z czym z pomocy naszego specjalisty mogą skorzystać nie tylko pacjenci z terenu miasta Dąbrowa Górnicza, ale z całego Śląska. Wszystkich pacjentów zainteresowanych konsultacjami uprzedzamy, iż urolog przyjmuje po wcześniejszym umówieniu wizyty w rejestracji Centrum Zdrowia Jomadent.

 

  • lek.med. Paweł Budziarz – specjalista urolog
    znany lekarz opinie

 

Oferta | cennik

Pozycja

Cena

Konsultacja urologiczna

140 zł

Badanie USG 60 zł

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.