Poradnia Onkologiczna JOMADENT współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi onkologami specjalizującymi się w ogólnoustrojowym leczeniu przyczynowym oraz wspierającym pacjentów chorych na choroby nowotworowe. W swoim zespole posiadamy specjalistę onkologii klinicznej i chemioterapii będącego jednocześnie radioterapeutą, a także onkologa specjalizującego się w radioterapii onkologicznej i specjalistę onkologii klinicznej. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę w pełni dostosowaną do ich potrzeb, wraz z możliwością konsultacji z więcej niż jednym specjalistą. Wielość i różnorodność doświadczeń klinicznych naszych onkologów przekłada się na nieszablonowe podejście do leczenia, które daje szanse na poprawę także tam, gdzie standardowa terapia okazała się zawodna.

 

Onkolog Dąbrowa Górnicza

 

Pacjentów onkologicznych z terenu całego województwa śląskiego, w szczególności z Dąbrowy Górniczej i okolic zapraszamy na konsultacje specjalistyczne do Poradni Onkologicznej JOMADENT. Zapewniamy krótkie terminy oczekiwania na wizyty.  • dr hab.n.med. Elżbieta Nowara - Specjalista onkologii klinicznej, specjalista chemioterapii nowotworów, specjalista radioterapeuta

Oferta | cennik

Pozycja

Cena

Konsultacja onkologiczna

 200 zł

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.