W Centrum Zdrowia Jomadent działającym w Dąbrowie Górniczej przyjmuje lekarz okulista. Okuliści specjalizują się w leczeniu, diagnostyce oraz profilaktyce chorób oka, a także jego aparatów pomocniczych, czyli powiek, spojówek, narządu łzowego oraz mięśni zewnętrznych.

Kiedy warto odwiedzić okulistę?

Na konsultację do lekarza okulisty warto się udać zawsze, gdy tylko zauważymy problemy z jakością widzenia, czy też zaobserwujemy u siebie lub dziecka dolegliwości związane z narządem wzroku. Częste mruganie, mrużenie oczu w czasie czytania, częste stany zapalne spojówek i powiek, bóle głowy – to podstawowe objawy, które należy skonsultować w Poradni Okulistyki.

Warto również pamiętać o regularnej profilaktyce narządu wzorku. Jaskra to choroba, która nie daje żadnych objawów, a nieleczona powoduje ślepotę. Profilaktyczną konsultację warto odbyć przynajmniej raz w roku. Wykonując pracę przy komputerze nawet częściej.

Okulista – Poradnia Okulistyki JOMADENT

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania pacjentów oferujemy kompleksową opiekę okulistyczną dla dorosłych. Osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji z lekarzem specjalistą zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem poradnictwa.

Okulistyka - Zakres poradnictwa

  • Diagnostyka i leczenie chorób przedniego oraz tylnego odcinka oka u dorosłych i dzieci od piątego roku życia.
  • Diagnostyka wad wzroku
  • Komputerowe badanie wzroku i dobór okularów
  • Badanie wad wzroku dzieci z dysleksją i dysgrafią i innymi zaburzeniami

Okulistyka - Dąbrowa Górnicza, Śląsk i Zagłębie

Poradnia Okulistyki JOMADENT oferuje profesjonalne wsparcie pacjentów z terenu Śląska i Zagłębia. Do skorzystania z naszych usług medycznych zachęcamy w szczególności pacjentów z miast Dąbrowa Górnicza, Katowice i Sosnowiec. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na konsultacje oraz dogodne terminy wizyt w naszej Poradni. Okuliści, z którymi współpracujemy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy otoczą Państwa najlepszą możliwą opieką.

Zespół | harmonogram wizyt

  • lek.med. Anna Domagała - specjalista okulistyki

     Oferta | cennik

Pozycja

Cena

Konsultacja podstawowa z diagnostyką ,dorośli

 140 zł

Dobór soczewek kontaktowych 150 zł
Usunięcie ciała obcego z oka 170 zł

 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.