Neurologia to dziedzina medycyny, która diagnozuje oraz bada zaburzenia centralnego układu nerwowego i nerwów obwodowych. Lekarzem specjalistą jest neurolog.

Neurolog - Dąbrowa Górnicza

Neurologia to jedna z tych dziedzin medycyny, która wymaga szerokiej wiedzy oraz bogatego doświadczenia klinicznego. Nasi lekarze posiadają specjalistyczną wiedzę popartą bogatym doświadczeniem, co sprawia, że leczenie przebiega sprawnie, jak najmniej obciążając pacjenta. Leczenie neurolog rozpoczyna od diagnozy, na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz obserwacji zachowańpacjenta. Następnie pacjent zostaje poddany licznym testom i badaniom, które pozwalają dokładnie określić anatomiczne miejsce uszkodzenia układu nerwowego. Dzięki dokładnym badaniom neurolog może sprawnie przejść do fazy leczenia, znacząco skracając cały proces.

Neurolog w Centrum Zdrowia Jomadent przyjmuje prywatnie. Na konsultację zapraszamy pacjentów z terenu miasta Dąbrowa Górnicza oraz całego województwa śląskiego. Jednocześnie przypominamy o konieczności wcześniejszej rejestracji pacjentów.

Zespół | harmonogram wizyt

  •  lek. med. Marta Konieczny specjalista neurolog

 

Oferta | cennik

Pozycja

Cena

Konsultacja neurologiczna

 150 zł


Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.