LARYNGOLOGIA

Współpracujący z Poradnią Laryngologii JOMADENT laryngolog dziecięcy specjalizuje sięw profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu chorób ucha, krtani, nosa i gardła u dzieci. Nasz specjalista zajmuje się również profilaktyką i leczeniem schorzeń kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy i oskrzeli.

W ramach oferowanych świadczeń zdrowotnych Poradnia Laryngologiczna JOMADENTzapewnia profesjonalne poradnictwo, a także diagnostykę schorzeń i zmian w obrębie badanych narządów, które kwalifikują się do leczenia zabiegowego. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z zakresem poradnictwa.

Tam, gdzie poszukiwany jest dobry laryngolog dziecięcy rodzice i opiekunowie naszych pacjentów polecają JOMADENT. To dla nas prawdziwe wyróżnienie, a zarazem motywacja do tego, aby stale podnosić jakość oraz zakres oferowanych usług.

Zakres poradnictwa

  • Konsultacje laryngologiczne

  • Pełen zakres badań laryngologicznych i profilaktycznych

  • Leczenie stanów zapalnych ucha, jamy ustnej, języka, ślinianek, gardła migdałków podniebiennych, krtanie nosa i zatok przynosowych

  • Diagnostyka i leczenie chorób błony śluzowej nosa i zatok przynosowych

  • Konsultacje z zakresu chrapania i bezdechów sennych

  • Badania laryngologiczne z pełną diagnostyką endoskopową uszu, nosa, krtani. Rejestrowanie badania z możliwością porównania obrazów przed i po leczeniu.

Wskazania do endoskopii jam nosa - diagnostyka nieżytu nosa, polipów, guzów, krwawień z nosa

Wskazania do endoskopii krtani - diagnostyka chorób krtani, chrypki, refluksowego zapalenia krtani

 

Laryngolog dziecięcy Dąbrowa Górnicza, Śląsk


Pacjentów z Dąbrowy Górniczej i okolic zapraszamy na konsultacje z laryngologiem dziecięcym. Zapewniamy fachową diagnostykę oraz doradztwo w zakresie leczenia schorzeń laryngologicznych u dzieci poniżej 18ego roku życia, także w zakresie leczenia zabiegowego zmian chorobowych i zwyrodnieniowych.

Laryngolog dziecięcy Sosnowiec

Do współpracy z Poradnią Laryngologii JOMADENT zapraszamy również pacjentów z terenu Zagłębia. Sosnowiec i okolice to obszary bardzo dobrze skomunikowane z naszym Centrum, w którym na małych pacjentów czeka dobry laryngolog dziecięcy.

Zespół | harmonogram wizyt 

Oferta | cennik

Pozycja

Cena

Konsultacja laryngologiczna

 130 zł


 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.