Kardiolog - Dąbrowa Górnicza


Kardiolog to specjalista zajmujący się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego. W ramach swojej specjalizacji kardiolog bada pracę serca, funkcjonalność aorty oraz stan i działanie mniejszych naczyń krwionośnych. Poradnia kardiologiczna w Centrum Zdrowia Jomadentjest miejscem, gdzie pacjenci z chorobami serca i układu krążenia znajdą specjalistyczną pomoc i opiekę medyczną. Leczymy pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, miażdżycą naczyń krwionośnych, chorobą wieńcową, zaburzeniami rytmu serca, chorobami zastawek i niewydolnością. Każdy kardiolog zatrudniony w Centrum Jomadent to specjalista posiadający doświadczenie w pracy na najwyższej klasy sprzęcie, który umożliwia szybką i trafną diagnozę kardiologiczną.

 

Z usług Poradni Kardiologicznej Jomadent zlokalizowanej w miejscowości Dąbrowa Górnicza mogą korzystać pacjenci z terenu Dąbrowy Górniczej oraz całego województwa śląskiego. Prowadzimy praktykę prywatną, w ramach której nie stosujemy procedur rejonizacji. Zachęcamy do wcześniejszego ustalenia terminu wizyty w rejestracji.

 

lek. med. Łukasz Zientek specjalista z zakresu kardiologii


Pozycja

Cena

Konsultacja kardiologiczna z EKG

 200 zł

Konsultacja kardiologiczna + Badanie UKG serca 300 zł

 

Informacja i rezerwacja wizyt

Tel. 32 262 21 21 | Kom. 602 778 133 | E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.